Почетино: Зидан? Той може да тренира всеки отбор
Старши -треньорът на Пари Сен Жермен Маурисио Почетино коментира слуховете, свързващи Зинедин Зидан с френския клуб.
"Виждам ли Зидан в ПСЖ? Не знам, не е аз решавам. Зидан е страхотен треньор, той вече го доказа в Реал Мадрид. Той може да тренира всеки отбор в света. Освен това той е французин. Трябва да попитате спортния директор или президента.
Притеснява ли ме тази ситуация? Не, не. Когато ръководите такъв известен клуб като ПСЖ, разбирате, че можете да срещнете подобни разговори. Това е ваша отговорност. Трябва да приемете това, в противен случай не бих могъл да говоря с вас като треньор на Пари Сен Жермен“, заяви Почетино.
49-годишният Зидан е без клуб от лятото на 2021 г., след като напусна Реал Мадрид. С испанския отбор френският специалист спечели 11 трофея.
- Дембеле блести с два гола, ПСЖ увеличи аванса си на върха
- ПСЖ – Тулуза: Шампионите ще увеличат аванса си
- Гонсалу Рамош може да напусне ПСЖ – интерес от Манчестър Юнайтед и Тотнъм
- ПСЖ насочва поглед към Камавинга, интерес има и от Арсенал
- Невидимата власт или как един клуб започна да диктува правилата във Франция
- Луис Енрике остава в ПСЖ, няма да поеме Манчестър Юнайтед
- Ланс е недоволен от решението за отлагане на мача с ПСЖ
- Скандал: Лига 1 премести мач на ПСЖ въпреки недоволството на Ланс
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]