Донарума: Натискът в ПСЖ е по-голям от Милан
Вратарят на Пари Сен Жермен Джанлуиджи Донарума съобщи, че е бил под по-голям натиск в лагера на Париж, отколкото когато е играл за Милан.
"В сравнение с Милан, тук в Пари Сен Жермен има по-голям натиск. Сега съм в клуб, който иска да спечели абсолютно всичко.
Конкуренцията с Кейлър Навас? Спокоен съм, имаме страхотни отношения, приятели сме. Мога да кажа, че медиите са тези, които искат да създават истории, че всеки клуб има съперничество. В крайна сметка изборът се прави от треньора - г-н Почетино", заяви Донарума.
Припомняме, че Донарума стана играч на Пари Сен Жермен след Евро 2020. Италианският вратар подписа петгодишен договор до 30 юни 2026 г.
- Дубъл на Дембеле помогна за победата на ПСЖ
- ПСЖ се интересува от Енцо Фернандес
- ПСЖ трябва да внимава с Песовете
- Рамош: Има и други трофеи, за които да се борим
- Луис Енрике: Такъв е футболът
- ПСЖ загуби парижкото дерби за първи път в историята си
- ПСЖ отпадна от Купата на Франция
- ПСЖ не планира съществено увеличение на заплатите на Дембеле и Баркола
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]