Икарди очаква убедителна оферта от Юве
Нападателят на ПСЖ Мауро Икарди продължава да бъде интересен за Ювентус. Италианският клуб търси подсилване за атакуващата си линия през януари, но аржентинският футболист очаква убедителна оферта от Ювентус за ПСЖ. Това съобщава football-italia.
Френският клуб не смята Икарди за недосегаем играч, но парижани трябва да бъдат убедени, като получат подходяща оферта. Евентуалното преминаване на Алваро Мората в Барселона няма да даде на Ювентус достатъчно средства за наемане на Икарди. Италианският клуб ще спести 5 милиона евро за шест месеца от наема на Мората от Атлетико Мадрид и около 2.5 милиона евро от заплатата на испанския футболист.
По-рано бе съобщено, че Ювентус желае да наеме Икарди с опция за изкупуване за 35 милиона евро.
- Ливърпул определи Брадли Баркола като основна трансферна цел
- Маркиньос: Очаква ни труден мач с Япония, но сме готови
- ПСЖ изпреварва английските кандидати в битката за Магнес Аклиуш
- Милан е на крачка от трансфера на Гонсало Рамош
- Ливърпул възобновява преследването на цел от 2025 г.
- Райя: Загубата във финала на Шампионска лига ме съсипа отвътре
- Хакими ще бъде съден по обвинение в изнасилване, Мбапе ще бъде призован като свидетел
- Арсенал следи ситуацията с Баркола
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]