Ибра: Не отидох в ПСЖ за пари
Нападателят на Милан Златан Ибрахимович коментира своето бъдеще с тима на "росонерите“ в специално интервю за "Téléfoot“.
"Не съм сигурен, ще видим. Искам да продължа, докато мога. Ако ме освободят и аз чувствам, че мога да продължа, ще го направя“, заяви Ибра.
Златан говори и за шансовете на Милан да спечели титлата през този сезон.
"Вярваме в шансовете си. Колкото повече вярваш, толкова повечестава възможно. Без вяра и упорита работа не можеш да постигнеш целите си", добави Златан.
Ибрахимович заяви, че е поставил Пари Сен Жермен на картата с пристигането си в клуба през 2012 година.
"Аз бях един от първите, които пристигнаха, когато ПСЖ смени собствениците си, и видях промените само аз 48 часа. Горд съм, че бях там от началото, защото без мен ПСЖ нямаше да е това, което е в момента. Не отидох в Париж за пари или заради града, но да променя всичко“, каза още шведът.
- ПСЖ с минимална победа над Льо Авър
- Льо Хавър ще затрудни ПСЖ
- Резултати от жребия за осминафиналите на Шампионска лига сезон 2025/26
- Ашраф Хакими поблагодари на феновете за подкрепата
- Мбапе подкрепи Хакими по делото за изнасилване
- Луис Енрике: Готви сме за мач с всеки
- ПСЖ направи 2:2 с Монако и продължава към осминафиналите
- ПСЖ ще довърши Монако
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]