Почетино: Още дълго ще гледаме Неймар
Старши-треньорът на ПСЖ Маурисио Почетино заяви, че Неймар ще играе футбол още много години и краят на състезателната му кариера е далеч.
Напомняме, че 29-годишният бразилец съобщи, че Световното първенство в Катар догодина вероятно ще бъде последното му, тъй като не е сигурен дали ще има още сили да се справи с напрежението във футбола.
"Неймар е прям човек. Той говори това, което мисли. Неговата психическа устойчивост е страхотна, като се има предвид, че отдавна е в светлините на прожекторите. Той е под напрежение още от малък. Понякога думите се вадят от контекста. Неймар обича футбола и съм сигурен, че още дълги години ще го гледаме на терена", каза Почетино.
- ПСЖ обяви Витиня и Жоао Невеш за непродаваеми
- Арсенал следи млад талант на ПСЖ
- Реал Мадрид готви офанзива за Кварацхелия със 150 милиона евро
- Ли Кан Ин иска трансфер в Атлетико Мадрид
- Реал Мадрид готви оферта от 150 млн. евро за Жоао Невеш
- Риоло атакува Ал-Хелаифи: ПСЖ не иска силна Лига 1, а пълна доминация
- Насри: Само Барселона може да накара Луис Енрике да напусне ПСЖ
- 13-годишно момче загуби окото си след безредиците във Франция след триумфа на ПСЖ
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]