Почетино: Меси има нужда от време за адаптация
Старши -треньорът на Пари Сен Жермен Маурисио Почетино говори за адаптацията на нападателя Лионел Меси в лагера на парижани.
"Това е най -добрият играч в света. Но, казвайки това, трябва да разберете, че той е също човек като нас. Има нужда от време, за да се адаптира към новия клуб.
Семейството на Лео трябва да се адаптира към новото общество и култура. Оставете Меси да се адаптира и да се чувства като у дома си. Сега всичко в живота му е ново.
Той пристигна в ПСЖ не толкова отдавна. С течение на времето ще работим заедно. Той опознава своите съотборници и ще бъде успешен, ще спечели големи трофеи", заяви Почетино.
- Пари ФК разгроми Монако и прекъсна серията им от победи
- Монако повали Марсилия и се включи в битката за Топ 4
- Погба на линия за Монако преди сблъсъка с Марсилия
- Анонс на 28-ми кръг на Лига 1 - срещите в неделя
- Хютер отказа на Тотнъм: ще се върна през новия сезон
- Една история за доверие, предателство и втори шанс
- Монако с впечатляващ обрат срещу Лион
- Анонс на 27-ми кръг на Лига 1 – срещите в петък и събота
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]
Не е лесно да играеш срещу фермери....