Леонардо: Меси искаше да остане в Барселона
Спортният директор на ПСЖ Леонардо разказа как са се провели преговорите за трансфера на нападателя Лионел Меси от Барселона.
"Няма да крия. Говорихме, но вече през януари, когато му оставаха шест месеца по договор с Барселона. До януари 2021 г. не се свързахме с него. Мисля, че Лео искаше да остане в Барселона. Честно казано, той искаше да сложи край на кариерата си там. Но историята на Меси в Барселона приключи, а нашата започна. Страхотно е да видиш Меси с фланелката на ПСЖ", заяви Леонардо.
- ПСЖ с минимална победа над Льо Авър
- Льо Хавър ще затрудни ПСЖ
- Резултати от жребия за осминафиналите на Шампионска лига сезон 2025/26
- Ашраф Хакими поблагодари на феновете за подкрепата
- Мбапе подкрепи Хакими по делото за изнасилване
- Луис Енрике: Готви сме за мач с всеки
- ПСЖ направи 2:2 с Монако и продължава към осминафиналите
- ПСЖ ще довърши Монако
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]