Дебютът на Меси може да се отложи
Старши -треньорът на ПСЖ Маурисио Почетино даде да се разбере, че аржентинският нападател Лионел Меси, който се присъедини към тима, може да пропусне следващия мач на парижани. Във втория кръг на Лига 1 ПСЖ ще играе срещу Страсбург в събота, 14 август.
"Днес той имаше едва втората си тренировка след финала на Копа Америка. Приоритетът е да го накараме да се чувства все по -добре. Само тогава ще видим дали е готов да влезе на терена.
Имаме същите чувства като феновете. Неговият преход ни дава положителна енергия. Всеки треньор иска да има най -добрите играчи в своя отбор. Чудесно е да си заедно със страхотни играчи. Това ще ни помогне да постигнем целите си“, заяви Почетино на пресконференцията преди мача.
- ПСЖ прегази Марсилия
- ПСЖ ще вземе реванш от Марсилия
- ПСЖ измъкна победата срещу Страсбург
- Разкрита е основната причина за трансфера на Дро от Барса в ПСЖ
- Луис Енрике: Заслужавахме повече
- ПСЖ не успя да победи Нюкасъл
- Защитник на ПСЖ: Нюкасъл са агресивен отбор
- Еди Хау: Искаме да победим ПСЖ
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]