Лапорта потвърди, че Меси ще премине в ПСЖ
Президентът на Барселона Жоан Лапорта потвърди, че нападателят Лионел Меси ще стане играч на Пари Сен Жермен.
"Меси ще премине в ПСЖ. Бих искал той да остане в Барселона, но това няма да се случи. Направих всичко възможно той да остане “, цитира Tuttomercatoweb думите на Лапорта.
Да припомним, на 5 август Барселона обяви, че няма да поднови договорното споразумение с Меси. Това се дължи на финансовите и структурни пречки, посочени в регламента на испанската лига.
Меси играе за основния отбор на Барселона от 2005 г. Договорът му с каталунския клуб изтече в края на юни. На 5 август Барселона обяви, че споразумението с Меси няма да бъде подновено. През миналия сезон нападателят изигра 35 мача в Примера дивисион, вкара 30 гола (три от дузпа) и даде девет асистенции.
- ПСЖ обяви Витиня и Жоао Невеш за непродаваеми
- Арсенал следи млад талант на ПСЖ
- Реал Мадрид готви офанзива за Кварацхелия със 150 милиона евро
- Ли Кан Ин иска трансфер в Атлетико Мадрид
- Реал Мадрид готви оферта от 150 млн. евро за Жоао Невеш
- Риоло атакува Ал-Хелаифи: ПСЖ не иска силна Лига 1, а пълна доминация
- Насри: Само Барселона може да накара Луис Енрике да напусне ПСЖ
- 13-годишно момче загуби окото си след безредиците във Франция след триумфа на ПСЖ
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]