Мбапе се надява, че Реал Мадрид ще окаже натиск на ПСЖ
Нападателят на ПСЖ Килиан Мбапе може да премине в Реал Мадрид, съобщава AS.
Според източника, нападателят се надява испанският клуб да окаже натиск върху парижани по въпроса за бъдещия mu трансфер. От обкръжението на играча очакват Мадрид да прояви постоянство и да може да оформи прехода това лято.
Договорът на 22-годишния футболист с парижкия клуб е до лятото на 2022 година. Ако испанците не купят Мбапе през лятото, тогава с голяма степен на вероятност той ще подпише договор с клуба безплатно в началото на януари.
Трансферната стойност на Килиан се оценява на 160 милиона евро. През миналия сезон Мбапе изигра 47 мача за ПСЖ, вкара 42 гола и направи 11 асистенции.
- ПСЖ не продава Брадли Баркола въпреки интереса от Висшата лига
- Ливърпул определи Брадли Баркола като основна трансферна цел
- Маркиньос: Очаква ни труден мач с Япония, но сме готови
- ПСЖ изпреварва английските кандидати в битката за Магнес Аклиуш
- Милан е на крачка от трансфера на Гонсало Рамош
- Ливърпул възобновява преследването на цел от 2025 г.
- Райя: Загубата във финала на Шампионска лига ме съсипа отвътре
- Хакими ще бъде съден по обвинение в изнасилване, Мбапе ще бъде призован като свидетел
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]