Дракслер възнамерява да подпише с ПСЖ
Атакуващият полузащитник на ПСЖ Юлиан Дракслер може да поднови договора си с клуба, който приключва това лято.
27-годишният германец вече е получил официално предложение от парижани за ново споразумение. Той възнамерява да го приеме и да стане вторият играч на ПСЖ след Неймар, който поднови договора си.
През този сезон Дракслер изигра 31 мача във всички турнири за отбора на Маурисио Почетино, като вкара четири гола и направи седем асистенции.
Германецът играе за ПСЖ от 2017 година. Преди да се премести в Париж, той се състезаваше за Шалке 04 и Волфсбург. Три пъти стана шампион на Франция заедно с отбора.
- ПСЖ ще спечели на Катедралата
- ПСЖ съобщи за контузените
- ПСЖ ще си връща водачеството срещу Рен
- Тежка визита за Монако на Лазурния бряг
- Мбапе с рекордно постижение в ШЛ
- Луис Енрике: Витиня е следващият претендент за „Златната топка“
- ПСЖ би Тотнъм в луд мач, победа и за Спортинг
- ПСЖ трябва да внимава с Тотнъм
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]