France Football представи Меси с фланелката на ПСЖ
Авторитетното френско издание France Football представи нападателя на Барселона Лионел Меси на корицата на списанието с фланелка на ПСЖ.
Договорът на аржентинеца с каталунския клуб приключва през лятото на 2021 година.
По-рано медиите съобщиха, че ПСЖ и Манчестър Сити остават основните възможности за 33-годишния играч да продължи кариерата си.
През този сезон 33-годишният Меси изигра 26 мача за Барселона във всички турнири, вкара 17 гола и осигури 7 асистенции.
- Атлетико бесен след спорно решение с VAR в полза на Барселона
- Симеоне: Това беше червен картон, съдията сбърка
- Ле Норман: Това беше чист червен картон
- Флик: Важна победа, но нищо не е решено
- Флик: Контролирахме мача и взехме най-важното – трите точки
- Барса обърна Атлетико и направи огромна крачка към титлата (видео)
- Интер постави цена от €60 млн за Бастони – Барселона вече действа
- Атлетико Мадрид – Барселона: Дерби с огромен заряд на „Метрополитано“
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]