Мбапе: Надявам се, че Неймар ще пише историята на ПСЖ
Нападателят на Пари Сен Жермен Килиан Мбапе коментира желанието на нападателя на своя съотборник Неймар да остане в клуба. Наскоро бразилецът публикува пост, в който призна любовта си към парижкия отбор.
"Фактът, че Неймар заявява за любовта си към ПСЖ е страхотна новина. Това, че иска да остане в ПСЖ, също е чудесна новина за нас. Всеки знае колко е важен. Надявам се, че той ще пише историята на клуба за много години напред", заяви Мбапе.
По-рано стана известно, че Неймар се е съгласил да удължи договора си с ПСЖ. Настоящият контракт на нападателя с парижани е до 2022 година. Бразилецът не се стреми да напусне лагера на парижани, така че новото споразумение между страните ще бъде дългосрочно.
- Ибрахимович: Хакими трябваше да бъде изгонен срещу Бразилия
- Хакими: Срещу един от фаворитите показахме, че можем да се конкурираме
- Ибрахимович шокира: В Марсилия хвърляха ножове по нас по време на мач
- ПСЖ обяви Витиня и Жоао Невеш за непродаваеми
- Арсенал следи млад талант на ПСЖ
- Реал Мадрид готви офанзива за Кварацхелия със 150 милиона евро
- Ли Кан Ин иска трансфер в Атлетико Мадрид
- Реал Мадрид готви оферта от 150 млн. евро за Жоао Невеш
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]