ПСЖ затвори базата заради огнище на коронавирус
Поради избухване на коронавирус в младежкия отбор, Пари Сен Жермен затвори тренировъчната си база, съобщава официалният уебсайт на френския гранд.
Според източника, в младежките отбори на парижани U17 и U19 бяха открити девет случая на коронавирус. В тази връзка ръководството на клуба реши да затвори тренировъчната база до 11 февруари.
Следващата седмица играчите и служителите на клуба ще бъдат повторно тествани за COVID-19, след което ще бъде взето решение относно режима на тренировъчната база.
ПСЖ с 48 точки в 23 мача е трети в класирането на френската Лига 1.
- Ибрахимович: Хакими трябваше да бъде изгонен срещу Бразилия
- Хакими: Срещу един от фаворитите показахме, че можем да се конкурираме
- Ибрахимович шокира: В Марсилия хвърляха ножове по нас по време на мач
- ПСЖ обяви Витиня и Жоао Невеш за непродаваеми
- Арсенал следи млад талант на ПСЖ
- Реал Мадрид готви офанзива за Кварацхелия със 150 милиона евро
- Ли Кан Ин иска трансфер в Атлетико Мадрид
- Реал Мадрид готви оферта от 150 млн. евро за Жоао Невеш
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]