Почетино: Неймар е специален футболист
Старши -треньорът на Пари Сен Жермен Маурисио Почетино похвали нападателя на отбора Неймар.
Вчера парижани играха с Марсилия в мач за френската Суперкупа. В края на срещата, когато резултатът беше 1: 0, Неймар реализира дузпа и удвои преднината на своя отбор. След това провансалците върнаха един гол, но не успяха да избегнат поражението в редовното време.
"Неймар е специален футболист и съм много щастлив за него. Той вкара победния гол и съм доволен от представянето на целия отбор. Играчите имаха страхотен мач", заяви Почетино.
Почетино пое поста наставник на ПСЖ по-рано този месец. Френската Суперкупа е първият му трофей начело на парижкия отбор и първият трофей в треньорската му кариера.
- ПСЖ прегази Марсилия
- ПСЖ ще вземе реванш от Марсилия
- ПСЖ измъкна победата срещу Страсбург
- Разкрита е основната причина за трансфера на Дро от Барса в ПСЖ
- Луис Енрике: Заслужавахме повече
- ПСЖ не успя да победи Нюкасъл
- Защитник на ПСЖ: Нюкасъл са агресивен отбор
- Еди Хау: Искаме да победим ПСЖ
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]