ПСЖ ще предложи на Рамос 50 милиона за три години
Пари Сен Жермен очаква да осъществи трансфера на защитника на Реал Мадрид Серхио Рамос, съобщава AS.
Според източника, френският клуб ще предложи на футболиста тригодишно споразумение със заплата от 16.,8 милиона евро на сезон. ПСЖ също така е готов да добави трансферен бонус към тази оферта.
Настоящият договор на капитана на "бланкосите" е валиден до лятото на 2021 г., а клубът все още не е подновил споразумението с него. Съобщава се, че Реал Мадрид, който обикновено не предлага на по-възрастни играчи договор за повече от един сезон, се е отклонил от своите принципи и е изразил за готовността си да подпише двегодишен договор със Серхио
Серхио защитава цветовете на Кралския клуб от 2005 г., а преди това е играл за Севиля, на която е възпитаник. 34-годишният футболист спечели 22 трофея с Реал Мадрид, включително четири победи в Шампионска лига и пет титли в испанската лига.
- ПСЖ обяви Витиня и Жоао Невеш за непродаваеми
- Арсенал следи млад талант на ПСЖ
- Реал Мадрид готви офанзива за Кварацхелия със 150 милиона евро
- Ли Кан Ин иска трансфер в Атлетико Мадрид
- Реал Мадрид готви оферта от 150 млн. евро за Жоао Невеш
- Риоло атакува Ал-Хелаифи: ПСЖ не иска силна Лига 1, а пълна доминация
- Насри: Само Барселона може да накара Луис Енрике да напусне ПСЖ
- 13-годишно момче загуби окото си след безредиците във Франция след триумфа на ПСЖ
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]