Леонардо: Загубихме си ума
Спортният директор на Пари Сен Жермен Леонардо коментира сблъсъка между играчите на Марсилия и ПСЖ (1: 0) в третия кръг от френското първенство.
"Оказа се сериозен бой, ще разговаряме с нашите играчи. Загубихме ума си. Четиринадесет жълти и пет червени означават, че играта е извън контрол, няма да защитавам неразумно поведение. Всичко, което се е случи е на снимки и ще бъде оценено", заяви Леонардо.
- ПСЖ прегази Марсилия
- ПСЖ ще вземе реванш от Марсилия
- ПСЖ измъкна победата срещу Страсбург
- Разкрита е основната причина за трансфера на Дро от Барса в ПСЖ
- Луис Енрике: Заслужавахме повече
- ПСЖ не успя да победи Нюкасъл
- Защитник на ПСЖ: Нюкасъл са агресивен отбор
- Еди Хау: Искаме да победим ПСЖ
475
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]