ПСЖ се интересува от Ел Шаарави
Нападателят на Шанхай Шенхуа Стефан Ел Шаарави попадна в сферата на интерес на ПСЖ, съобщава Telefoot.
Парижани планират да засилят атакуващата линия през този трансферен прозорец и искат да подпишат с италианския нападател. "Росонерите“ виждат 27-годишния младеж като евтина алтернатива на другите си трансферни цели.
Ел Шаарави се премести в Шанхай Шенхуа през лятото на 2019 г. от Рома за 16 милиона евро. Общо нападателят изигра 19 мача за китайския клуб, като вкара четири гола и даде три асистенции.
По-рано се съобщаваше, че ПСЖ също се интересува от подписването на защитника на Арсенал Ектор Белерин.
- ПСЖ съобщи за контузените
- ПСЖ ще си връща водачеството срещу Рен
- Тежка визита за Монако на Лазурния бряг
- Мбапе с рекордно постижение в ШЛ
- Луис Енрике: Витиня е следващият претендент за „Златната топка“
- ПСЖ би Тотнъм в луд мач, победа и за Спортинг
- ПСЖ трябва да внимава с Тотнъм
- Директор на Байерн: Изненадан съм за наказанието на Диас
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]