Проверяват Неймар за хомофобия
ЛГБТ активистът Агрипино Магалис нае адвокат, който да провери обвиненията на нападателя на ПСЖ Неймар срещу любовника на майка му Тиаго Рамос за хомофобия, съобщава Terra.
По-рано стана известно, че Неймар е научил за хоспитализацията на младия мъж в една от болниците в Бразилия с рани на ръката. Футболистът разбра, че Рамос е получил нараняванията си по време на кавга с майка си Надин Гонсалвес. Научавайки за това, бразилецът нарече опонента си "хомосексуалист“, въпреки че той е бисексуален.
Според източника, ако фактът на хомофобията бъде потвърден, активистът възнамерява да подаде сигнал до полицията срещу Неймар.
- ПСЖ прегази Марсилия
- ПСЖ ще вземе реванш от Марсилия
- ПСЖ измъкна победата срещу Страсбург
- Разкрита е основната причина за трансфера на Дро от Барса в ПСЖ
- Луис Енрике: Заслужавахме повече
- ПСЖ не успя да победи Нюкасъл
- Защитник на ПСЖ: Нюкасъл са агресивен отбор
- Еди Хау: Искаме да победим ПСЖ
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]