Неймар е готов да преговаря с ПСЖ
Нападателят на Пари Сен Жермен Неймар не изключва, че ще продължи да играе за френския клуб след края на настоящия договор, който е валиден до 30 юни 2022 година. Бразилецът е готов да обсъди разширяването на сътрудничеството, съобщава Le Parisien.
Неймар играе за ПСЖ от 2017 година. Преди това нападателят защитаваше цветовете на Барселона и бразилския Сантос.
Трансферната стойност на футболист се оценява на 160 милиона евро.
През този сезон Неймар вкара 13 гола и даде 6 асистенции в 14 мача на френската Ллига 1. В други турнири (Шампионска лига, Купа на Франция) футболистът има три гола и 4 асистенции в 5 срещи.
- Ман Сити влиза в ожесточена надпревара за крило на ПСЖ
- Ливърпул води „предварителни разговори“ за нападател, който е взел решение за трансфер
- ПСЖ и Ювентус влизат в битка за японския вратар Зион Судзуки
- ПСЖ разкритикува Реал Мадрид заради трансфера на Ян Диоманде
- Журналист твърди, че е постигнато „принципно споразумение“ между Ливърпул и магьосник на фланга
- ПСЖ се отказва от битката за Родри
- Грандове от Висшата лига влизат в битка за талант на ПСЖ
- Тотнъм се свързва с „един от най-желаните млади играчи“ с 19 гола и 23 асистенции
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]