Тухел: Между мен и Мбапе няма нищо лично
Старши- треньорът на Пари Сен Жермен Томас Тухел говори за ситуацията с нападателя Килиан Мбапе, която се случи в мача от 22-ия кръг на френското първенство с Монпелие (5: 0).
Припомнете, че френският нападател публично изрази недоволството си от замяната си в 68-ата минута на срещата. Германският специалист се опита да му обясни нещо, но футболистът показа по всякакъв вид, че не иска да говори с него. Тухел успя да задържи Мбапе за 15 секунди, след което той, показвайки недоволен жест с ръката, отиде на пейката.
"Няма нищо лично между Мбапе и мен. Това е нещо между играч, който не иска да напусне терена и треньор, който има всички основания да вземе такова решение", заяви Тухел.
- Журналист твърди, че е постигнато „принципно споразумение“ между Ливърпул и магьосник на фланга
- ПСЖ се отказва от битката за Родри
- Грандове от Висшата лига влизат в битка за талант на ПСЖ
- Тотнъм се свързва с „един от най-желаните млади играчи“ с 19 гола и 23 асистенции
- ПСЖ поиска 170 милиона евро за Брадли Баркола
- ПСЖ отправи оферта за японския национал Дзион Судзуки
- Ливърпул остава единственият сериозен кандидат за Брадли Баркола
- Феран Торес обмисля трансфер в ПСЖ заради недоволство от Барселона
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]