Кавани остава в ПСЖ до края на сезона
Нападателят Единсон Кавани ще продължи да играе за Пари Сен Жермен до края на договора, който изтича на 30 юни 2020 г., съобщава L'Équipe.
Кавани бе близо до преместване в Атлетико Мадрид, но испанският клуб така и не успя да уреди трансфера с парижани. ПСЖ искаше да получи 20 милиона евро от продажбата на 32-годишния футболист
Мадридчани предложиха за Единсон 10 милиона и 15 милиона евро. И двете предложения бяха отхвърлени от ПСЖ. Атлетико се надяваше да направи подобрена оферта, като продаде полузащитника Тома Лемар, но клубът не успя да договори продажба за французина.
- ПСЖ с минимална победа над Льо Авър
- Льо Хавър ще затрудни ПСЖ
- Резултати от жребия за осминафиналите на Шампионска лига сезон 2025/26
- Ашраф Хакими поблагодари на феновете за подкрепата
- Мбапе подкрепи Хакими по делото за изнасилване
- Луис Енрике: Готви сме за мач с всеки
- ПСЖ направи 2:2 с Монако и продължава към осминафиналите
- ПСЖ ще довърши Монако
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]