Мбапе разказа за своите страхове
Нападателят на ПСЖ и националния отбор на Франция Килиан Мбапе призна, че понякога го хваща страх поради локални провали във футбола.
"Понякога се плаша. Имам съмнения, когато се проваля като играч. При загуба във важни мачове възниква мисълта, а не е ли краят на това? Мислиш си, че всичко е наред, но сега то свършва.
За щастие това не трае дълго. Във футбола има такъв момент, че нямаш много време да мислиш", заяви Мбапе.
Килиан изигра 8 мача във френското първенство през този сезон, в които вкара 5 гола и направи 3 асистенции.
- Дубъл на Дембеле помогна за победата на ПСЖ
- ПСЖ се интересува от Енцо Фернандес
- ПСЖ трябва да внимава с Песовете
- Рамош: Има и други трофеи, за които да се борим
- Луис Енрике: Такъв е футболът
- ПСЖ загуби парижкото дерби за първи път в историята си
- ПСЖ отпадна от Купата на Франция
- ПСЖ не планира съществено увеличение на заплатите на Дембеле и Баркола
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]