Неймар: Моите отношение с феновете на ПСЖ са като отношения с момиче
Бразилският нападател на Пари Сен Жермен Неймар сподели мнението си за отношенията си с феновете на клуба, които го обиждат в мачовете от първенството на Франция.
"Връзката ми с феновете на ПСЖ е като връзка с момиче. Когато нещата се объркат, не говорите с нея. С голяма любов и прегръдка всичко ще се върне своя кръг. Ще дам живота си на терена за успеха на ПСЖ", заяви Неймар.
През този сезон 27-годишният Неймар участва в четири мача от Лига 1, в които вкара три гола.
- ПСЖ ще вземе столичния сблъсък с ФК Париж
- ПСЖ няма намерение да преговаря с Реал Мадрид за Витиня
- Маркиньос поиска френско гражданство
- ПСЖ обмисля да подпише доживотен договор с Луис Енрике
- Льобьоф: ПСЖ нямаше да е номер едно с Мбапе
- ПСЖ спечели Междуконтиненталната купа
- ПСЖ е длъжен да плати 100 млн. на Мбапе, а не 61 млн.
- Разпитаха Луис Енрике по делото Негрейра
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]