Сент Етиен подписва с бивш халф на ПСЖ
Бившият полузащитник на ПСЖ Йоан Кабай е близо до подписването на договор със Сен Етиен, съобщава francefootball.fr.
Според източника, полузащитникът вече е договорил условията на личния договор с клуба, а сделката ще бъде официално обявена в близко бъдеще.
Сега Кабай е със статут на свободен агент. Последният му клуб бе Ал-Наср от ОАЕ, който напусна през зимата на 2019 година. Преди това френският халф защитаваше цветовете на ПСЖ, Нюкасъл, Кристъл Палас и Лил.
Кабай също така изигра 48 двубоя и вкара 4 гола за френския национален отбор, с който спечели среброто на Европейското първенство през 2016 година.
- ПСЖ обяви Витиня и Жоао Невеш за непродаваеми
- Арсенал следи млад талант на ПСЖ
- Реал Мадрид готви офанзива за Кварацхелия със 150 милиона евро
- Ли Кан Ин иска трансфер в Атлетико Мадрид
- Реал Мадрид готви оферта от 150 млн. евро за Жоао Невеш
- Риоло атакува Ал-Хелаифи: ПСЖ не иска силна Лига 1, а пълна доминация
- Насри: Само Барселона може да накара Луис Енрике да напусне ПСЖ
- 13-годишно момче загуби окото си след безредиците във Франция след триумфа на ПСЖ
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]