ПСЖ обяви трансфера на Сарабия
Полузащитникът на Севиля Пабло Сарабия ще продължи кариерата си в Париж-Сен-Жермен, съобщи официалният сайт на клуба от Париж. Според информацията, 25-годишният халф подписа с шампионите на Лига 1 петгодишен договор, чиито условия не се съобщават. Липсва информация и за размера на трансфера.
Според неофициални източници, ПСЖ е платил на Севиля около 20 милиона евро без бонусите. Заплатата на Пабло ще е 5 милиона евро след плащане на данъците, което е близо два пъти повече от възнаграждението му в Андалусия.
- Ливърпул възобновява преследването на цел от 2025 г.
- Райя: Загубата във финала на Шампионска лига ме съсипа отвътре
- Хакими ще бъде съден по обвинение в изнасилване, Мбапе ще бъде призован като свидетел
- Арсенал следи ситуацията с Баркола
- Ибрахимович: Хакими трябваше да бъде изгонен срещу Бразилия
- Хакими: Срещу един от фаворитите показахме, че можем да се конкурираме
- Ибрахимович шокира: В Марсилия хвърляха ножове по нас по време на мач
- ПСЖ обяви Витиня и Жоао Невеш за непродаваеми
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]