Интер и Атлетико предложили 90 милиона за Пепе
Интер и Мадрид Атлетико се борят за френския нападател на Лил Никола Пепе, съобщава L'Equipe.
Според източника, двата клуба са предложили на Лил 90 милиона евро за 24-годишния футболист от Кот д'Ивоар. Преди това клубът от Милано направи оферта от 60 милиона евро, но по-късно реши да увеличи сумата. Пепе пък каза, че би искал да продължи кариерата си в шампионата на Испания.
По-рано се появиха информации, че такива клубове като Байерн, Барселона, Пари Сен Жермен и Арсенал също се интересуват от услугите на Пепе.
През миналия сезон Пепе записа 22 гола и 14 асистенции в 38 мача от Лига 1.
- Интер без проблеми срещу Комо, Фиорентина удари на камък със Сасуоло (видео)
- Интер – Комо: Оспорван мач, под 2.5 гола
- Маркюс Тюрам класира Интер на 1/4-финал
- Страхотен Лаутаро Мартинес върна настроението в Интер
- Интер ще се завърне на победния път
- Симеоне: Планът бе да въвлечем съперника в играта си
- Диего Симеоне: Победата е резултат от колективните усилия
- Симеоне: Мога да си представя, че един ден ще тренирам Интер
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]