ПСЖ определи цена на Неймар
ПСЖ определи сумата, срещу която е готов да се раздели с нападателя си Неймар, съобщава Le Parisien.
Според източника, парижани ще бъдат готови да продадат бразилеца за не по-малко от 300 млн. Еевро, като с тази цена френският шампион прави почти невъзможна продажбата на 27-годишния нападател през сегашния трансферен прозорец, тъй като нито един клуб няма да може да плати тази сума за футболиста през това лято.
Въпреки това, сделка за нападателя има шанс да се осъществи, ако ПСЖ се съгласи в сделката за Неймар да бъдат включени футболисти от лагера на потенциалния купувач.
Неймар взе участие в 28 мача през миналия сезон. На сметката на нападателя има 23 гола и 13 асистенции.
- Пари Сен Жермен разгроми Анже и затвърди лидерството си
- ПСЖ няма да сгреши срещу Анже
- ПСЖ влиза в битката за халф на Уест Хем
- ПСЖ разгроми Нант и затвърди лидерската си позиция
- ПСЖ няма да има проблеми с Нант
- Луис Енрике: Ротацията е необходима, имаме девет мача напред
- Луис Енрике: Пропуснахме твърде много
- Лион шокира ПСЖ в Париж и взе трите точки
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]