Мбапе коментира слуховете за ПСЖ
Нападателят на ПСЖ Килиан Мбапе отрече, че е предявил редица искания към ръководството на своя клуб, за да остане в Париж.
В акаунта на предаването News News Twitter в Туитър се появиха следните новини: "Представители на Килиан Мбапе изпратиха списък с изисквания към ръководството на ПСЖ. Те включват: на играча трябва да се гарантира, че ще играе в центъра на атаката; играчът трябва да изпълнява всички дузпи, ако е на терена; играчът трябва да получава много по-голям процент от правата върху своя образ, ако остане в клуба".
По-късно, под този пост, 20-годишният нападател написа: "Съжалявам, забравихте нещо. Килиан Мбапе иска да играе като вратар. Фалшиви новини".
Мбапе се премести под наем в ПСЖ през лятото на 2017 г. от Монако. След сезона парижаните откупиха договор за играч за 135 милиона евро.
- Пари Сен Жермен разгроми Анже и затвърди лидерството си
- ПСЖ няма да сгреши срещу Анже
- ПСЖ влиза в битката за халф на Уест Хем
- ПСЖ разгроми Нант и затвърди лидерската си позиция
- ПСЖ няма да има проблеми с Нант
- Луис Енрике: Ротацията е необходима, имаме девет мача напред
- Луис Енрике: Пропуснахме твърде много
- Лион шокира ПСЖ в Париж и взе трите точки
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]