ПСЖ опроверга за скандал между Неймар и Дракслер
Пари Сен Жермен отрече информацията за конфликт между полузащитника Юлиан Дракслер и нападателя Неймар. По-рано Le Parisien информира за новината за сблъсъка между играчите на парижкия клуб.
"Забавна игра от Le Parisien е да представлява Неймар, звездата на световния футбол като играч, който се бие със съотборниците си в съблекалнята. Как можете да мислите за такива неща? Били ли сте в съблекалнята?", се казва в съобщение, публикувано в Twitter-а на парижкия клуб.
Според публикацията, Дракслер е нападнал Неймар за прекомерния ентусиазъм към индивидуалната игра. В отговор бразилецът е извикал на опонента си: "Кой си ти, за да говориш с мен така? Ти не правиш нищо, само подаваш назад". Конфликтът е бил предотвратен от намесата на спортния директор Антеро Енрике и на треньора Томас Тухел.
- Дубъл на Дембеле помогна за победата на ПСЖ
- ПСЖ се интересува от Енцо Фернандес
- ПСЖ трябва да внимава с Песовете
- Рамош: Има и други трофеи, за които да се борим
- Луис Енрике: Такъв е футболът
- ПСЖ загуби парижкото дерби за първи път в историята си
- ПСЖ отпадна от Купата на Франция
- ПСЖ не планира съществено увеличение на заплатите на Дембеле и Баркола
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]