Тухел: Не съм наивен
Старши- треньорът на Пари Сен Жермен Томас Тухел отбеляза, че не чувства, че позицията му в отбора е под заплаха в момента.
"Всички чакат победи от ПСЖ, но не бяхме толкова добри в наистина важните мачове през целия сезон. Поражението в срещата с Манчестър Юнайтед в Шампионска лига бе много тежко, защото имахме всички шансове за победа. Липсваше ни постоянство и натиск, но сега можем само да обсъждаме тази тема. Не мисля, че позицията ми в клуба е крехка, но аз не съм наивен", заяви Тухел.
Тухел оглави ПСЖ през миналото лято. Тимът спечели титлата на Франция през този сезон, но отпадна от 1/8-финалите на Шампионска лига, а през уикенда претърпя поражение във финала на Купата на Франция.
- Ибрахимович шокира: В Марсилия хвърляха ножове по нас по време на мач
- ПСЖ обяви Витиня и Жоао Невеш за непродаваеми
- Арсенал следи млад талант на ПСЖ
- Реал Мадрид готви офанзива за Кварацхелия със 150 милиона евро
- Ли Кан Ин иска трансфер в Атлетико Мадрид
- Реал Мадрид готви оферта от 150 млн. евро за Жоао Невеш
- Риоло атакува Ал-Хелаифи: ПСЖ не иска силна Лига 1, а пълна доминация
- Насри: Само Барселона може да накара Луис Енрике да напусне ПСЖ
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]