Дюгари: Бих продал Неймар
Световният и европейски шампион с националния отбор на Франция Кристоф Дюгари заяви, че би продал нападателя на ПСЖ Неймар, ако има такава възможност.
"Неймар? Бих го продал! Не бих се разделил с него, ако не знаех с кого да подпиша като негов заместник. Ако вземем предвид разходите по трансфера на Неймар за около 250 млн. евро плюс заплатата му, за тези пари биха могли да бъдат закупени трима или четирима силни футболисти", заяви Дюгари.
През този сезон Неймар изигра 23 мача за ПСЖ. В тях той се отчете с 20 гола и 11 асистенции.
- ПСЖ с минимална победа над Льо Авър
- Льо Хавър ще затрудни ПСЖ
- Резултати от жребия за осминафиналите на Шампионска лига сезон 2025/26
- Ашраф Хакими поблагодари на феновете за подкрепата
- Мбапе подкрепи Хакими по делото за изнасилване
- Луис Енрике: Готви сме за мач с всеки
- ПСЖ направи 2:2 с Монако и продължава към осминафиналите
- ПСЖ ще довърши Монако
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]