Депай: Искам да отида в Реал, Барселона, Челси или Сити
Нападателят на Олимпик Лион Мемфис Депай каза къде иска да продължи кариерата си.
"Лион е голям клуб, но не е един от петте най-големи в Европа. Искам да отида в отбор като Реал Мадрид, Барселона, Челси, Манчестър Сити, ПСЖ или Байерн Мюнхен. Искам да бъда в точния град за мен и в точния клуб, в отбор, който наистина иска да играе футбол", заяви Депай.
Напомняме, че Депай пристигна в Лион от Манчестър Юнайтед в началото на 2017 година. През този сезон 24-годишният нападател отбеляза 5 гола и даде 8 асистенции в 22 мача.
Настоящият договор на Мемфис с френския клуб е до 30 юни 2021 година.
Лион има 40 точки и заема третото място в таблицата за класиране на Лига 1.
- Лион победи Нант с човек по-малко (видео)
- Анонс на 21-ви кръг на Лига 1 – срещите в събота
- Гол на Ендрик изпрати Лион в 1/4-финалите на Купата на Франция
- Яремчук се присъедини към Лион
- Атлетико Мадрид се насочва към Тиаго и Ендрик
- Лион взе трите точки на гости на Йънг Бойс
- Хетафе се подсили с уругвайски национал
- Ендрик: Говорих с Анчелоти за Лион
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]