Кака: Неймар взе правилно решение да напусне Барса
Носителят на "Златната топка" от 2007 г., Кака коментира решението на сънародника си Неймар да напусне Барселона и да премине в ПСЖ.
"Правилно ли постъпи Неймар, присъединявайки се към ПСЖ? Да. Неймар трябва да има свой отбор, в който да бъде лидер. В Барселона всичко се върти около Меси. В Мадрид се намираше Кристиано. А ПСЖ строи велик отбор, за да спечели Шампионска лига", заяви Кака за Le Parisien.
Неймар премина в ПСЖ през лятото на 2017 година за сумата от 222 милиона евро.
- ПСЖ разби Ница с 4:0 и затвърди лидерството си във Франция
- Слот: Исак ще бъде готов за ПСЖ, но не очаквайте чудеса веднага
- Ница – ПСЖ: шампионите гонят върха в ключово гостуване
- Слот отправи предупреждение към ПСЖ
- Музакитис остава спокоен въпреки интереса на Реал, ПСЖ и Ман Юнайтед
- Удар за ПСЖ: Баркола аут за седмици
- Кайседо: ПСЖ е един от най-силните в света
- ПСЖ, Милан и Нюкасъл готвят баскетболни отбори
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]