Мбапе: Не съжалявам за изгонването си
Нападателят на ПСЖ Килиан Мбапе коментира победата над Ним с 2:1 и своето изгонване в мача. Напомняме, че французинът блъсна Тейе Саване, който влезе остро в него и получи червен картон.
"Изгонването ми? Натрупа се раздразнение от действията на защитниците на съперника. Това е футбол. Трябва да се учиш на подобни неща, играейки за клуб като ПСЖ. Но срещу мен се играе грубо във всеки мач. Ясно е, че ще получа няколко червени картона, преди да започна спокойно да реагирам на това. Не съжалявам, че постъпих така, отново ще го направя. И отново ще се извиня на феновете и на клуба. Но няма как да се примиря с такива действия на съперника", заяви Мбапе.
- Райя: Загубата във финала на Шампионска лига ме съсипа отвътре
- Хакими ще бъде съден по обвинение в изнасилване, Мбапе ще бъде призован като свидетел
- Арсенал следи ситуацията с Баркола
- Ибрахимович: Хакими трябваше да бъде изгонен срещу Бразилия
- Хакими: Срещу един от фаворитите показахме, че можем да се конкурираме
- Ибрахимович шокира: В Марсилия хвърляха ножове по нас по време на мач
- ПСЖ обяви Витиня и Жоао Невеш за непродаваеми
- Арсенал следи млад талант на ПСЖ
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]