Головин си избра номер в Монако
Новото попълнение на Монако полузащитникът Александър Головин определи игровия номер, под който ще се състезава за новия си отбор. 22-годишният футболист ще излиза на терена под номер "17". Руснакът използваше номера и в ЦСКА Москва, и в националния отбор на Русия.
Както е известно, двата клуба обявиха трансфера на играча още вчера. Головин пристигна в Княжеството и подписа петгодишен договор с Монако. Според неофициални информации, заплатата на играча ще е 2 милиона евро на година, а сделката струва на клуба от Лазурния бряг 30 милиона евро.
- Тежка визита за Монако на Лазурния бряг
- Пафос си спечели точка срещу Монако
- Монако ще се справи с Пафос
- Монако загуби в дебютния мач на Погба (видео)
- Погба ще играе за първи път от две години
- Стана ясно кога Погба може да играе за Монако
- Юве не успя да стигне до победа и при 4-тия си опит, Монако с важен успех
- Монако ще запише първа победа зад Северния полярен кръг
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]