Официално: Фекир остава в Лион, преговорите прекратени
От Лион официално потвърдиха, че атакуващият полузащитник Набил Фекир ще остане в клуба за поне още една година след като потенциалният преход в Ливърпул за 60 милиона лири е пропаднал и преговорите за играча са били прекратени.Официално съобщение от клуба снощи гласи:
"Олимпик Лион уведомява, че преговорите между Ливърпул и Набил Фекир за трансфера на капитана на ОЛ бяха неуспешни, и Олимпик Лион реши да сложи край на преговорите днес в 20:00 ч.
"Въпреки че Ливърпул направи приоритетен трансфера на Набил, и ние получихме други предложения за Набил от други амбициозни клубове, Олимпик Лион е щастлив да обяви, че скоро ще има своя капитан наличен. Той ще бъде водещ играч за идния сезон 2018-19, по време на който отборът ще играе в Шампионска лига."
Фекир вкара 18 гола и направи 8 асистенции в 30 мача последния сезон, а договорът му е до 2020 г.
- Салах и Ван Дайк ще подпишат нови договори?
- Конате поиска от Ливърпул по 200 000 на седмица
- Робинсън е цел номер едно на Ливърпул за ляв бек
- Дани Мърфи е уверен, че Ван Дайк ще остане в Ливърпул
- Ван Дайк с голям намек за нов договор с Ливърпул
- Ливърпул се интересува от Араухо
- Слот: Нямахме време
- Фулъм нанесе историческа загуба на Ливърпул
70 млн е добра сума за вратар на ниво, но не знам защо толкова бързо свихме знамената.
Аз също бих избрал Кариус вместо Бътланд, Макарти или Хоуп. Не ни трябва поредният талант, който някой ден (евентуално) ще се наложи. Нужен е вратар с вече натрупан опит, който да не се стряска при напечени ситуации.
Има и още една възможност, която обаче не ми се струва особено вероятна - Клоп да чака някой от участващите в Русия да се изяви и да го вземе. Намирам това за малко вероятно, защото е несериозно да се залага на еднодневки.
Пак затънахме с трансферите.
Че Алисън и Облак не са ни по джоба, това е ясно, макар със сигурност да не е точно така. Само дето не разбирам защо Лено бе задраскан толкова набързо, освен да е трик и Клоп да вземе вратаря на Байер,