Марсело: Вратите на Неймар винаги са отворени
Защитникът на Реал Мадрид Марсело коментира слуховете, че нападателят на отбора Кристиано Роналдо е против евентуален трансфер на Неймар.
"Роналдо не е собственик на Реал Мадрид. При нас може да дойде всеки играч, ако президентът така реши. Няма такова нещо, че Неймар не идва, защото Роналдо е в Реал,
Всички играчи искат Кристиано да остане в отбора. Вратите за Неймар винаги са отворени. Едното не е свързано с другото.
Мисля, че най-добрите футболисти трябва да бъдат в Реал. Както казах преди две -три години, Неймар един ден ще бъде тук", заяви Марсело.
- Реал Мадрид ще надвие Хетафе лесно
- Бенфика отрече Престиани да е признал расистка обида към Винисиус
- Уолкът: Реал Мадрид би бил едва осми във Висшата лига
- Райс: Бекъм ми писа след головете срещу Реал
- Агентът на Вирц го предлагал на Реал Мадрид преди Ливърпул
- Мбапе подкрепи Хакими по делото за изнасилване
- Реал Мадрид издаде доживотна забрана на свой фен
- Асенсио е изписан от болницата след сблъсъка в мача с Бенфика
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]