ПСЖ готви продажба на Силва и Пасторе
Ръководството на ПСЖ изгради план за действие за близкия трансферен прозорец. Според френски източници, в клуба са на мнение, че отборът се нуждае от цялостна реформа, но към момента окончателно решение за напускане е взето само спрямо двама - Тиаго Силва и Хавиер Пасторе.
Освен това се твърди, че централният полузащитник Марко Верати ще бъде лишен от постоянно място в състава заради слаби резултати и проблеми с дисциплината.
33-годишният Силва играе за ПСЖ от 2012 година и е капитан на отбора. През този сезон той има на сметката си 36 мача и един гол.
28-годишният Пасторе играе за парижани от 2011 година и през този сезон записа 5 гола и 5 асистенции в 30 мача.
- Грандове от Висшата лига влизат в битка за талант на ПСЖ
- Тотнъм се свързва с „един от най-желаните млади играчи“ с 19 гола и 23 асистенции
- ПСЖ поиска 170 милиона евро за Брадли Баркола
- ПСЖ отправи оферта за японския национал Дзион Судзуки
- Ливърпул остава единственият сериозен кандидат за Брадли Баркола
- Феран Торес обмисля трансфер в ПСЖ заради недоволство от Барселона
- Люка Шевалие иска да остане в ПСЖ въпреки конкуренцията на Матвей Сафонов
- Ливърпул подготвя оферта за Брадли Баркола
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]