Легенда на Барселона може да поеме ПСЖ
ПСЖ разглежда кандидатурата на полузащитника на катарския Ал Садд Шави Ернандес като свой нов треньор. Това съобщава френският журналист Александър Купи.
Представителят на медията информира, че парижани виждат в легендата на каталунците специалиста, който в бъдеще може да поеме отбора. В клуба разчитат и на познанството на Шави с Неймр, което може да помогне в склоняването на испанеца към работа в Париж.
- ПСЖ ще вземе столичния сблъсък с ФК Париж
- ПСЖ няма намерение да преговаря с Реал Мадрид за Витиня
- Маркиньос поиска френско гражданство
- ПСЖ обмисля да подпише доживотен договор с Луис Енрике
- Льобьоф: ПСЖ нямаше да е номер едно с Мбапе
- ПСЖ спечели Междуконтиненталната купа
- ПСЖ е длъжен да плати 100 млн. на Мбапе, а не 61 млн.
- Разпитаха Луис Енрике по делото Негрейра
418
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]
КОМЕНТАРИ
19.04.2018 в 19:29
Съмнявам се, че това ще се случи. Шави иска да стане треньор, но едва ли ще се наема още първият му отбор да в ПСЖ, по-скоро някой със скромни амбиции или втория отбор на Барса, където е израснал и може да бъде полезен. От друга страна ми е странно, че ПсЖ искат да рискуват с неопитен специалист с оглед на големите им амбиции.