Наказаха Мота за три мача
Полузащитникът на ПСЖ Тиаго Мота бе наказан за три мача. Това съобщава официалният сайт на Лига 1. Футболистът бе наказан за груба игра срещу Ромен Тома в домашния мач с Анже от 31-я кръг на френското първенство, когато получи директен червен картон в 16-та минута.
Мота вече пропусна срещата с Ница, така че остава да пропусне още два двубоя - със Сент Етиен на 6 април и на 15 април с Монако.
- ПСЖ с минимална победа над Льо Авър
- Льо Хавър ще затрудни ПСЖ
- Резултати от жребия за осминафиналите на Шампионска лига сезон 2025/26
- Ашраф Хакими поблагодари на феновете за подкрепата
- Мбапе подкрепи Хакими по делото за изнасилване
- Луис Енрике: Готви сме за мач с всеки
- ПСЖ направи 2:2 с Монако и продължава към осминафиналите
- ПСЖ ще довърши Монако
205
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]