Гарсия: ПСЖ похарчи 400 млн, включително 222 млн., които са в лазарета
Старши-треньорът на Олимпик Марсилия Руди Гарсия в навечерието на мача с ПСЖ от четвъртфиналите на Купата на Франция се пошегува относно трансферната политика на парижани и ситуацията с Неймар, който се контузи по време на двубоя между двата отбора от 27-я кръг на Лига 1, провел се на 25 февруари.
"Ако ПСЖ не може да разчита на Неймар, тогава на терена ще излязат Анхел Ди Мария. Скоро ще разберем, дали ще играят Килиан Мбапе и Единсон Кавани, тъй като ПСЖ ще играе с Реал Мадрид през следващата седмица.
Този отбор бе сформиран за спечелване на Шампионска лига. Ще е провал, ако не я спечелят. Те похарчиха 400 милиона евро, включително 222 милиона, които сега са в лазарета", заяви Гарсия.
- ПСЖ ще вземе реванш от Марсилия
- Анонс на 21-ви кръг на Лига 1 – срещите в неделя
- Марсилия разгроми Рен
- Де Дзерби може да оглави Фирентина
- Марсилия изпусна победата срещу ФК Париж (видео)
- Брюж с класика срещу Марсилия
- Брюж – Марсилия: Над 2.5 гола, гостите няма да загубят
- Уулвс се интересува от халф на Марсилия
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]