Рабио: Знам, че Неймар и Мбапе имат привилегии
Полузащитникът на ПСЖ Адриен Рабио разказа за характера на нападателя на парижани Неймар, който пристигна във френската столица през лятото.
"Неймар не се смята за звезда, той е много обикновено момче в съблекалнята. Не отвръща глава настрани. Той може да бъде много високомерен, но това не е така. Разбира се, ние знаем, че той има някои привилегии. Килиан също. Но това не ме безпокои, не обръщам внимание на това. Не завиждам на никой от тях", заяви Рабио.
- ПСЖ с минимална победа над Льо Авър
- Льо Хавър ще затрудни ПСЖ
- Резултати от жребия за осминафиналите на Шампионска лига сезон 2025/26
- Ашраф Хакими поблагодари на феновете за подкрепата
- Мбапе подкрепи Хакими по делото за изнасилване
- Луис Енрике: Готви сме за мач с всеки
- ПСЖ направи 2:2 с Монако и продължава към осминафиналите
- ПСЖ ще довърши Монако
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]