Сен Етиен взе Суботич от Борусия
Невен Суботич ще продължи кариерата си в Сен Етиен, обявиха от френския клуб официално. Договорът на Суботич изтича в края на кампанията и се смята, че трансферът е за без пари. Суботич пристигна в Борусия Дортмунд от Майнц през 2008-ма година, а пред страницата на Дортмунд сега той каза:
"Аз бих искал да благодаря от цялото си сърце на Борусия за тези девет години. През годините преживяхме много неща заедно, тъжахме и празнувахме. Всичко това ще нося в сърцето си завинаги. Благодаря на феновете на Борусия защото без тази подкрепа нищо нямаше да е възможно. Беше чест да празнувам титли с този отбор и този град."
- Байерн прекърши Борусия Дортмунд
- Борусия Дортмунд и Байерн Мюнхен няма да се победят
- Нико Ковач: Поздравявам Аталанта
- Паладино: Обратът ще остане в историята, това е нашето ДНК
- Скамака: Усещахме, че можем да обърнем нещата
- Аталанта сътвори чудо и продължи напред след драма в 98-та минута
- Аталанта – Борусия Дортмунд: Без победител
- Анонс на 23-ти кръг на Бундеслигата – срещите в неделя
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]