Емери: Неймар и Кавани се нуждаят един от друг
Старши-треньорът на ПСЖ Унай Емери в навечерието на мача с Монако от 14-я кръг на Лига 1, сподели очакванията си от дербито, а също така разказа за важността на играчи като Неймар и Едисон Кавани.
"Това са двама играчи, които имат възможност да станат най-добрите в света. Те са умни и знаят, че са нужни един на друг и на съотборниците си. За мен е важно да ги накарам да играят заедно. Що се отнася до Монако, те имат същите точки, както и през миналия сезон. Може би ние сме по-добри, но Монако добре играе у дома и много вкарва. Исторически това са трудни мачове. Спечелихме само един двубой от последните осем. Жардим добре знае нашия отбор, това е умен треньор, който подготвя своите възпитаници. Това ще бъде добър мач. Срещата е важна и за Мбапе, само където вече ще бъде с фланелката на ПСЖ", заяви Емери.
- Дубъл на Дембеле помогна за победата на ПСЖ
- ПСЖ се интересува от Енцо Фернандес
- ПСЖ трябва да внимава с Песовете
- Рамош: Има и други трофеи, за които да се борим
- Луис Енрике: Такъв е футболът
- ПСЖ загуби парижкото дерби за първи път в историята си
- ПСЖ отпадна от Купата на Франция
- ПСЖ не планира съществено увеличение на заплатите на Дембеле и Баркола
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]