Между Неймар и Емери възникнал конфликт
Новото попълнение на ПСЖ Неймар има разногласия със старши-треньора на отбора Унай Емери, съобщава LÉquipe. Според информация на медията, специалистът е планирал, че участие в интензивната тренировка ще вземат само играчи, които не са участвали в двубоя с Андерлехт в Шампионска лига перз седмицата.
Всички останали е трябвало да проведат леки упражнения и да се отправят към залата за масаж.
Неймар е искал да участва в интензивните занимания, но е получил отказ от Емери. Тогава 25-годишният футболист гневен е напуснал терена, ритайки топката в стената.
- ПСЖ съобщи за контузените
- ПСЖ ще си връща водачеството срещу Рен
- Тежка визита за Монако на Лазурния бряг
- Мбапе с рекордно постижение в ШЛ
- Луис Енрике: Витиня е следващият претендент за „Златната топка“
- ПСЖ би Тотнъм в луд мач, победа и за Спортинг
- ПСЖ трябва да внимава с Тотнъм
- Директор на Байерн: Изненадан съм за наказанието на Диас
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]
П.С реалист не съм сигурен, че Неймар знае кои са посочените от теб господа ;)