ПСЖ намери начин как да заобиколи забраната на УЕФА
Нападателят на Монако Килиан Мбапе ще продължи кариерата си в ПСЖ. Информацията е на LÉquipe и все още не е потвърдена от официален източник. Според медията, двата клуба са се договорили за наем на играча с опция за покупката му за 180 милиона евро в края на следващия сезон. В тази сума влизат и евентуални бонуси.
Контрактът на играча с ПСЖ вече е съгласуван. Очаква се, че футболистът ще премине медицински прегледи в понеделник.
По-рано няколко източника информираха, че УЕФА е блокирала трансфера на 18-годишния футболист във френския гранд. По всичко изглежда, че с така извършената сделка парижани ще заобиколят евентуални санкции от страна на Европейската централа.
- ПСЖ сломи Ланс и спечели пета поредна титла във Франция
- ПСЖ ще подпечата титлата си в Горна Франция
- ПСЖ готви мегатрансфер за Хулиан Алварес
- Пиер Саж е треньор №1 във Франция, Луис Енрике остана без наградата
- ПСЖ е на точка от нова титла след минимален успех над Брест
- Луис Енрике: Срещу Брест ще играят юноши на ПСЖ
- Тони Кроос похвали Луис Енрике за отношението на Дембеле след смяната му
- ПСЖ ще прегази Брест
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]