Силва: В скоро време всички ще говорят за трансфера на Неймар
Защитникът на ПСЖ Тиаго Силва разказа как се отнася към слуховете за евентуален трансфер на нападателя на Барселона Неймар във френския клуб.
"Неймар е мой съотборник от националния отбор, заедно играем от седем години. Разбира се, ние общуваме, имаме много добри отношения. Той сам трябва да вземе решението. Но е неправилно да се говорят такива неща преди мача за Суперкупата на Франция. По тази тема може да говорим след това. Мисля, че в скоро време всички ще говорят за това", заяви Силва.
Според някои френски медии, това изказване на Силва е потвърждение на трансфера на Неймар в ПСЖ.
- ПСЖ съобщи за контузените
- ПСЖ ще си връща водачеството срещу Рен
- Тежка визита за Монако на Лазурния бряг
- Мбапе с рекордно постижение в ШЛ
- Луис Енрике: Витиня е следващият претендент за „Златната топка“
- ПСЖ би Тотнъм в луд мач, победа и за Спортинг
- ПСЖ трябва да внимава с Тотнъм
- Директор на Байерн: Изненадан съм за наказанието на Диас
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]