ПСЖ отново отказа на Верати да го пусне в Барселона
Ръководството на ПСЖ отново отговори с отказ на полузащитника на отбора Марко Верати на молбата да го пусне в Барселона, съобщават испански източници. Напомняме, че италианският футболист прекъсна отпуската си и летя до Париж, за да може лично да съобщи на президента на клуба Насер Ал-Хелайфи и спортния директор Енрике Антеро за своето желание.
Но Верати за пореден път чу отрицателен отговор.
Марко съобщил в разговора, че иска да играе рамо до рамо с Лионел Меси и да прогресира като футболист. Това не трогнало управата на френския клуб, която потвърдила, че Верати е част от бъдещето на ПСЖ.
- Дешан обясни защо остави Люк Шевалие извън състава на Франция
- Ал-Хелаифи: Истинската звезда на ПСЖ е колективът
- Дембеле: „Златната топка“ не е приоритет, най-важни са трофеите
- ПСЖ сломи Ланс и спечели пета поредна титла във Франция
- ПСЖ ще подпечата титлата си в Горна Франция
- ПСЖ готви мегатрансфер за Хулиан Алварес
- Пиер Саж е треньор №1 във Франция, Луис Енрике остана без наградата
- ПСЖ е на точка от нова титла след минимален успех над Брест
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]