Дракслер: Мисля, че на Йозил му харесва да играе за ПСЖ
Полузащитникът на ПСЖ Юлиан Дракслер сподели мнение за евентуален трансфер в парижкия клуб на играча от Арсенал Месут Йозил.
"Много бих искал да играя с него някой ден. За мен това е отличен играч, с който много ми харесва да тренирам и да играя във всеки приятелски мач на националния отбор. Той може да помогне на всеки отбор в света, но аз мисля, че на него му харесва да живее в Париж и да играе за ПСЖ. Защо избрах Париж? Имаше няколко отбора от Висшата лига, които ме искаха, но избрах това, което исках. Реших, че ПСЖ е най-добрият вариант за мен в момента", заяви Дракслер.
- Журналист твърди, че е постигнато „принципно споразумение“ между Ливърпул и магьосник на фланга
- ПСЖ се отказва от битката за Родри
- Грандове от Висшата лига влизат в битка за талант на ПСЖ
- Тотнъм се свързва с „един от най-желаните млади играчи“ с 19 гола и 23 асистенции
- ПСЖ поиска 170 милиона евро за Брадли Баркола
- ПСЖ отправи оферта за японския национал Дзион Судзуки
- Ливърпул остава единственият сериозен кандидат за Брадли Баркола
- Феран Торес обмисля трансфер в ПСЖ заради недоволство от Барселона
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]